Seyran Koltuk kurucusu Bilal YARAN tarafından 1984 yılında İnegölde küçük bir işletme olarak üretime başladı.

Bir şirketin dönüm noktası, yönetim kadrosunun ortaya koyduğu vizyon ve stratejilerdir. Seyran, kısa, orta ve uzun vade hedeflerini;  ilkeli, şeffaf, akılcı ve ahlaki değerler çerçevesinde belirlemiştir ve buna uygun olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bugün, Türkiye’nin lider koltuk üreticilerinden biri olarak  global bir vizyona sahip, iyi eğitimli, profesyonel ekibimiz ve modern hizmet anlayışımızla, dünya çapında milyonlarca ev ve ofise 32 yıldır kaliteli ürünler sunmaktan büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Seyran, üretim yaparak ve istihdam yaratarak ülke ekonomisine katma değer sağlar, tüm iş süreçlerinde iş etiğinden ödün vermez. Üretiminde; kalite, dürüstlük ve tutarlılık büyük önem taşır.

Seyran’nın en önemli varlığı insandır. Niteliği sürekli arttırılan, iyi eğitimli, disiplinli ve çalışkan personeliyle, kurumsal organizasyon piramidinde başarıya giden yolda insanı aktif unsur olarak gören, insan odaklı bir kurumdur. Bu bağlamda, çalışanların kanuni haklarına saygılı, mevzuata uygun çalışmayı ilke edinen, eğitim ve gelişimlerini önemseyen bir firma olarak sektörde büyük saygınlık kazanmıştır.

Yaşlı ve engelli müşterilerimize hitap eden “Medikal” ürünlerimizle müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştıracak mekanik aksamlı berjer ve koltuk takımları modellerimizi her geçen gün arttırıyoruz ve yeni ARGE çalışmalarıyla müşterilerimizin yaşam standardını yükseltmeyi amaçlıyoruz.

Ürün çeşitliliği, kalitesi ve yenilikçi anlayışı ile sektörde modayı belirleyen seyran 45 ülkedeki satış noktalarıyla da her geçen gün dünya çapında bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Yönetim Kurulu adına
Başkan
Mahmut Yaran