Elektronik Koltuk
Elektronik Koltuk

Her yıl hızla gelişim gösteren teknolojik sistemler arasında bir yenilik olarak gösterilen mobilya türleri adeta alıcılarına kavuşmayı bekliyor. İnsanların rahatlık beklentisine tam anlamıyla cevap sunabilen elektronik koltuk modası önümüzdeki yıllarda çok daha fazla rağbet gösterilen ürünler arasında olmayı kesin hedef haline getirdi. Mükemmel bir sistem işleyişi ile yapılmış elektronik koltuk; koltuğun minder, yastık, sırtlık ve ayar süspansiyonu ile yapılan ayar mekanizmasının genel adıdır. Tabii mobilya düzeyinde sistem de benzer bir sistem olmasına rağmen çok daha dayanıklı, uzun ömürlü kullanışlı ve rahatlığını da beraberinde sunmaktadır. Öncü mobilya firmalarından bu sisteme yer veren ve elektronik mobilya sistemini yepyeni modellerle sunan İnegöl firması müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır. 

İsteğe Göre Ayarlanan Koltuklar

Alıcıların isteğine uygun fiyat ve model tercihlerinin yanında en önemlisi rahat ve uzun süre kullanışlı bir mobilyaya sahip olmak firmanın müşterilerine sunduğu en önemli avantajlarından biridir. Özellikle yeni evlenecek çiftlerin yorgun iş temposu sonrasında keyif yapacakları alan için bu koltuklar inanılmaz derece de avantajdır. Birbirinden farklı modellerde üretilen elektronik koltuk tercihleri genel anlamda kumanda yardımı ile ayarlanır. Yan taraflarından kumanda sayesinde motora hareket sağlanır. Başlıkları değiştirilebilen mobilya takımları genelde beyaz, ceviz ve siyah renktedir. Elyaf ile döşenmiş koltuk takımlarının sunmuş olduğu ultra rahatlık ciddi anlamda kullanış yönünü ve kalitesini öne çıkaran durumdur. Ayrıca nano teknoloji ürün özelliği taşımasından dolayı kolay temizlenebilme özelliği de mevcuttur. Renklerin modellerle genel uyumu ve ayarlanabilen özellikte olması keyfinize göre değişiklik yapmanıza da olanak sağlar. 

Teknolojiye Hız Katan Koltuk Takımları

İnternet ortamında rahatlıkla ulaşım sağlayıp inceleyebileceğiniz elektronik koltuk modelleri Türkiye çapında mobilya sektörüne yenilik katmaya başladı. Ayarlanan sırtlıklar, başlıklar kenarlarındaki sehpa özellikleri adeta koltuk takımı almak isteyenler için hem kolaylık hem rahatlık avantajını sunuyor. Fiyat bakımından da oldukça uygun olan bu model koltukları ister İnegöl’deki yerinden ister internet üzerinden sipariş vererek alabilirsiniz. Uzman ekip elemanı sayesinde yerinde montajlanan ve kullanım konusunda her bilgiyi verecek elemanlar yardımcı olacaktır. Rengi ve model tercihini yaptıktan sonra keyfinizi bir adım öteye taşıyan bu koltuk takımlarına mutlaka göz atmalısınız.