Koltuk Modelleri 2020
Koltuk Modelleri 2020

2020 yılının koltuk modellerini incelediğimizde gri ve kiremit tonları çok fazla tercih edilmektedir. Bunun yanında hardal rengi ve kahverengi tonları da oldukça sık gözlenmektedir. Evinize koltuk alırken en önem vermeniz gereken şey koltuğu veya kanepeyi nerede kullanacağınız olmalı. Eğer sürekli kullandığınız bir yerdeyse biraz daha koyu renkler kullanmanız daha uygun olacaktır. Veyahut açık renkli bir koltuk alırsanız da üzerine koruyucu örtüler örterek kullanmanız mümkündür.

2020 yılında da çok renkli mobilya kullanımı oldukça yaygındır. Desenli modeller yerine sade renklerden oluşan mobilyalar ve koltuklar tercih edilmektedir. Süet ve deri bileşenli kumaşların yanında kaz ayağı desenli kumaşlara da ilgi oldukça büyüktür ve üretimleri sürmektedir. Tüm bunların yanında konforunuzu bir üst seviyeye taşıyacak mekanizmalı koltuk modelleri trend olmuş durumdadır. Konfor beklentisi yüksek olan birçok insanın taleplerini karşılayan mekanizmalı koltuklara erişmek kolay fakat satın almak biraz zor olabiliyor. Bütçenizi zorlamaması adına Seyran Koltuk tercihiniz olmalıdır. Çünkü hem kalite hem uygun fiyatlarımızla sizleri gülümsetmeyi amaçlayan bir firmayız.

Koltuk, Kanepe ve Berjerlerimizle Trendleri Sizlere Sunuyoruz

Koltuk, kanepe ve berjer alırken içinde bulunduğunuz yılın trendlerini önemsiyor olabilirsiniz. Fakat biz size asıl trend sizin zevkinizdir diyoruz ve ürün çeşitliliğimizle size en hitap eden modeli, istediğiniz renk ve doku tercihiyle evinize taşıyoruz. Mekanizmalı koltuk ve kanepelerimiz sayesinde tek bir kumanda yardımıyla aldığınız koltukları, kanepeleri istediğiniz açıda genişletip daraltabileceksiniz. Özellikle sağlık sorunları olan insanlar için sunduğumuz bu teknolojik hizmet, gelecekte oluşabilecek sağlık problemlerinin de önüne geçmenizde faydalı olacaktır.

Firmamızın Geçmişinden ve Tecrübesinden Destek Alın

Seyran Koltuk olarak uzun yıllardır mobilya sektörünün içerisindeyiz ve konforu evlere taşımayı vizyonumuz edinmiş olarak hizmet vermekteyiz. 1984 yılında küçük bir atölye, dükkan olarak üretim yapan firmamız günümüzdeki konumuna kalitesi ve müşteri desteğiyle gelmiştir. Bizim reklamımız müşterimiz ve müşterimizin tatminini sevdiklerine, çevresine yaymasıyla oluşmaktadır. Bu sebeple ürünlerimize verdiğimiz özen, devamlı yenilenen modellerimiz ile bugün trendleri yakalayan büyük bir firmayız. Mekanizmalı koltuk modellerimiz, birçok kanepemiz ile 2020 yılında da sevilen modellerimizi genişletmeye devam ediyoruz.

2020 Yılında En Çok Tercih Edilen Koltuk Modelleri

Seyran Koltuk, her daim müşterinin beklentilerini karşılamak için tasarım olarak da geniş bir çeşitlilik sunmaktadır. 2020 yılına baktığımızda ülkemizde trend olan koltuk modellerini genel hatlarıyla şu şekilde sıralayabiliriz:

• Kazayağı Desenli Çift Renk Koltuklar

• Baklava Desenli ve Düğmeli Koltuklar

• Ahşap Ayaklı Sade Koltuklar

• Silinebilir Kumaşlı Deri Karışımlı Koltuklar

Bunlar yalnızca en çok satışı yapılan koltuk tipleridir. Markamız ise size koltuk takımı, kanepe, berjer olarak birçok farklı model ve çeşit sunmaktadır. Üstelik her ürünümüz için kumaş ve renk seçimini müşterimiz belirlemektedir. Kumaşlarımızın dokusunu da test ederek hayalinizdeki koltuğu birlikte tasarlayabiliriz. Siz ne istediğinizi bildiğiniz sürece, Seyran Koltuk sizi yükseklere taşımaya devam edecektir.

Müşteriyle Şeffaf İletişim ve Talebe Uygun Arz

Alıcıların yani müşterilerin bir mobilya alırken yaşadığı en büyük problem taleplerinin netlikle karşılanmıyor oluşudur. Biz ise bu konuda nereden geldiğimizi asla unutmadan, müşteri odaklı bir çalışma yürütmekteyiz. Müşterilerimize tüm modellerimizi, üretim sürecimizi, üretim süremizi, kumaş kalitemizi ve renklerini, kullanacağımız iskelet ve bacakları şeffaf şekilde gösterdikten sonra talepleri doğrultusunda uygun olan modelin, uygun renkte üretimi sağlanır. Mekanizmalı koltuk seçimlerinde mekanizma özellikleri ve yerleştirileceği noktalar da müşteriyle iletişim kopukluğu yaşamadan tamamlanır.

Müşteriler internet sitemizden bütün modellerimizi, detaylı görsellerle ve kumaşlarla görüntüleyebilmektedirler. Bu sebeple mağazamıza gelen müşteri önceden belirli araştırmaları ve incelemeleri yaptığı için satıcılarımızı yönlendirmesi daha kolay olmaktadır. Beğenilen modeller canlı olarak incelendikten sonra eksiler ve artılar masaya yatırılarak, faydacı bir yolla hizmetimizin imalat kısmına geçmemiz daha kolay oluyor. İmalat sonrası müşterinin adresine mobilyalarımız gönderiliyor ve montajları yapılarak konfor müşterinin adresine taşınmış oluyor.

Seyran Koltuk Üretimindeki Koltuk Modelleri

Salon mobilya takımlarımız, normal ve medikal olarak üretilen berjerlerimiz, köşe koltuklarımız, televizyon koltuklarımız ve çeşit çeşit kanepelerimizle geniş bir yelpazede ürünün imalatını yapmakta ve müşterilerimize sunmaktayız. Kanepelerimiz arasından veya diğer ürünlerimiz arasından seçtiğiniz belirli ürünlerle de bir salon takımı oluşturabilirsiniz. Tek tip mobilya üretimini değil, çeşitlilik sahibi üretimi amaç edinen bir firmayız.

En büyük önceliklerimizden biri rahatsızlığı olan, ortopedik problemler yaşayan müşterilerimize uygun Ar&Ge ürünlerimizi sunmaktır. Bu sebeple mekanizmalı koltuk üretiminde de oldukça yol kat ettik ve günümüzdeki başarılarımızı referanslarımızla belirginleştirdik. Mekanizmalı koltuklarımız ile ağrılarınızla vereceğiniz savaş daha kolay olacak ve koltukları açıp kaparken vücudunuza hasar vermeyeceksiniz. Belirli bir hasara sebep olacak en ufak bir hareket yapmadan ürünlerimizi kullanmanız ve konforun keyfini çıkarmanız bizimle mümkündür.

Müşteri Yorumlarımızla Şeffaf Referansları Size Sunmaktayız

Web sitemizde müşterilerimizin yorum yapabildiği bir panel bulunmaktadır. Bu panel yardımıyla ürünlerimizi satın almış ve kullanmış, aynı zamanda ürünlerimizi halen daha kullanıyor olan eski müşterilerimizin yorumları yer almaktadır. Buradan aldığımız yorumlar bir çeşit referans kabul edilebilir. Özellikle mekanizmalı koltuk almış ve kullanıyor olan müşterilerimizin memnuniyet oranı çok yüksektir. Ürünlerimize verdiğimiz garantinin de arkasında durmamız sebebiyle her zaman tercih edilen bir firma olarak Bursa ve çevresindeki alıcıları mutlu etmeyi kendimize borç bilmekteyiz.

Kaliteden Ödün Verilmeyen Üretim

Mağazalarımızı gezdiğinizde tüm ürünlerimizin nasıl rahat ve kaliteli olduğunu göreceksiniz elbette, fakat kullandığımız malzemeler konusunda da bilgi vermek isteriz. Koltuk modellerimiz için uzun süreli hedefler çerçevesinde tasarımlarımızı oluşturmaktayız. Mekanizmalı koltuk öncülüğünü gururla taşıyarak, kullandığımız diğer ekipmanlarla da yüzleri gülümsetmeyi umuyoruz. Sünger ve elyaflarımız birinci sınıf kalitede seçilip kullanılmaktadır. Üretim aşamasında ortopedik olarak tıbbi destek alarak medikal ürünlerimizi de büyük bir hassasiyetle imal ediyoruz. Ayrıca iskelet ve ayaklarda da dayanıklı ahşaptan malzemeler kullanmaktayız. Mobilyaların ayakları tercihe göre ahşap, metal ve kırılmaz plastik şeklinde yapılabiliyor. Maliyetine göre de mobilyanızın fiyatında ufak oynamalar meydana gelebiliyor.

Bursa’dan Türkiye’ye Mobilyacılık Hizmeti

İmalatımızı yaptığımız fabrikamız Bursa Organize Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır. Burada imal ettiğimiz mobilyalarımız İmotim Mobilya AVM’de müşterilerimizin mağaza ziyaretlerinde görücüye çıkmaktadır diyebiliriz. Bunun yanında üretimini yaptığımız mobilyaları çevre illerde bulunan mobilya mağazalarına da servis edebilmekteyiz. Günden güne daha gazla büyüyerek ülkenin büyük bir bölümüne kaliteli mobilya, medikal berjer ve mekanizmalı koltuk üretimimizi ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

2020’den Geleceğe, Uzun Süreli Kullanım

2020 yılındaki koltuk modellerindeki trendler aslına bakıldığında 2019 ve öncesine göre inanılmaz değişime uğramadı diyebiliriz. Hatta vintage model koltuk takımları günden güne daha yaygın kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Biz Seyran Koltuk olarak model tasarımlarımızı yalnızca tek bir yılın trendine göre değil, geleceğe ve bugüne uygun olarak yapmaktayız. Tasarımlarımızda teknolojik konforun yanında, uzun süreli kullanımı da müşterilerimize ulaştırmak için çabalıyoruz. Mekanizmalı koltuk üretiminde oldukça bütçe dostu bir üretim sürdürmekteyiz, ekonomik durumunuzu göz ardı etmeden size uygun modeli seçebilmeniz adına model çeşitliliğimizi çok geniş tutmaktayız.

Genç, yaşlı fark etmeksizin konforun günümüzde bir lüks olmaktan çıkması gerektiğine inanmaktayız. Bu sebeple biz kaliteli ve uygun üretimimizle, yerli üretim ürünlerimizi sizlere ulaştırmayı umuyoruz. Müşterileriyle kurulan şeffaf iletişim her zaman bir markayı yükseltici etki yapmaktadır, biz buna inanıyoruz. Geleceği daha parlak görmemiz adına sağlık sorunlarına meyil vermeden, rahatça arkanıza yaslanın ve zamanınızın tadına varın.