Koltuk Takımı Fiyatları 2021
Koltuk Takımı Fiyatları 2021

Bir evi ev yapan, evi gösteren en önemli şey evin içindeki koltuk takımlarıdır. Bir koltuk takımı ne kadar şık, gösterişli ve kullanışlı olursa ev o kadar ferah ve sıcacık bir görünüme sahip olur. Eve girdiğinizde kendinizi en rahat hissedeceğiniz yerde oturmayı istersiniz bunun içinde konforlu koltuk gerekir. İstediğinizde uzanıp televizyon izleyebileceğiniz istediğinizde ise dostlarınızla karşılıklı kahve içip derin muhabbet edebileceğiniz çeşit çeşit binlerce koltuk modelimiz sizi bekliyor. Renkleriyle gözünüzü alamayacağınız konforuna  ise hiç doyamayacağınız koltuklarımızı mağazamızda inceleyebilirsiniz. Tarzı yansıtan spor, klasik çeşitlerimiz size özel sizin tarzınıza uygun bir şekilde üretildi. 

Yaşam alanınıza renk katacak üstelik uygun koltuk takımı fiyatları ile hem cebinize hemde evinize şenlik getirecek. Ürünün modeline, işçiliğine, kalite bazına bağlı olarak fiyatlarda değişiklik gösteriliyor. 

Koltuk Fiyatları Model ve Renklerine Göre Değişiyor

Zarif ve şık modellerimiz doğanın enerjisi ile evinizin enerjisini yükseltecek. Doğadan esinlenip tasarlanan hem şık hem kullanışlı modellerimiz ile eviniz daha şık ve güzel görünecek. Konforu ön plana çıkaran ürünlerimiz sizin hem rahatlamanızı hem de keyifle dinlenmenizi sağlayacak.Dubai Salon Takımı, Başak Salon Takımı, Horasan Salon Takımı, Galaksi Salon Takımı, Kırlangıç Salon Takımı ve daha bir sürü çeşit işçiliğine, emeğine kalitesine göre değişen koltuk takımı fiyatları ile sizleri bekliyoruz. Koltuk kumaşları kolay temizlenebilir, silinebilir, ağarmayan, tüy toplamayan, kaliteli, kadife, dokuma keten, nano teknolojik olup birinci sınıftır. 

Şezlonglu ve şezlongsuz birbirinden güzel köşe takımlarımız size alan kazandırırken konforunuzdan da ödün vermezsiniz. Başlık kısımları hareketli, sırt atlatma mekanizmalı, alt kısımları açılıp kapanabilir ve manüel kullanımlı, dilediğinizde uzanabileceğiniz hale getireceğiniz mükemmel tasarımlı köşe takımlarımız sizi bekliyor. Koltuk ayarları metal veya ahşap olup birbirinden şık ve modern bir şekilde tasarlanmıştır. Sabit kumanda ile hareket eden koltuk takımlarımızın oturuma kısmı öne doğru kaydırılır ve bu da sizin oturma alanınız genişlemesini sağlar. Bu ürünlerin iskeletinde köknar, kayın ve kontra kullanılmaktadır. Koltuk takımı fiyatları ürünün işçiliği, şezlonglu, dinlenmeli oluşuna ve kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Oval köşe takımları, dik köşe takımları, dinlenmeli köşe takımları, Hazar Köşe Takımları ve daha nice köşe takımlarımız ve birbirinden güzel renk seçeneklerimiz ile sizleri mağazamıza bekliyoruz.

Kablolu kumanda yardımı ile hareket edebilen yumuşak ve konforlu Girit, Aşiyan ve Sahra modelli medikal berjerler ise sizin konfor sınırlarınızı zorlayacak türden. Yükselip alçalabilen özel mekanizmaya sahip yapısıyla rahatlığınız için üretildi. İskelet yapımında diğer ürünlerimizde kullandığımız gibi göknar, kayın ve kontra kullanılmıştır. İç döşemesi için ise sünger ve elyaf karışımı kullanarak daha konforlu ve rahat bir görünüm sağlanmıştır. Kaplama için kullanılan kumaşlarımız ise yine birinci sınıf kalitede özel kolay temizlenebilir kir tutmaz kumaştır. Berjer koltuk takımı fiyatları iskelet kalitesine, kumaş kalitesine, işçilik ve emeğine göre değişim göstermektedir. 

Renk Tonlarımız

Birbirinden güzel salon takımı, köşe takımı, berjer ve oturma grupları sadece konforları ile değil renk çeşitliliği ile de evinize sıcacık yuva etkisi uyandıracak. Birbirinden güzel her renk ile bir bağ kuracaksınız. Evinizin dekoruna canlılık katacak şık ve asil renklerimiz sizi çok memnun edecek. 

Kahve tonları, mavi tonları, bej tonları, kırmızı tonları, kiremit tonları, gri, siyah ve daha nice tonlarımız ile baktıkça huzur bulacağınız, gözünüzü alamayacağınız renklerimiz sizinle olacak. Her modelin birden fazla renk seçeneği mevcuttur. Renk seçeneklerine bağlı olarak Koltuk takımı fiyatları arasında herhangi bir değişiklik olmamaktadır. İstediğiniz modelin her rengi mevcut olup mağazada bulunmadığı taktirde kısa süre içerisinde getirebilme imkanına sahibiz. 

Döşeme Kalitesi

Ürünlerimizin hepsi konforlu oturum için tasarlanmıştır. Yumuşak ve rahat oturumlu koltuklarımız döşemesi için birinci kalitede sünger ve elyaflar özel işçilik ile doldurulmaktadır. Alanında uzman işçilerimiz, profesyonel ve teknolojik cihazlarımız ile oturum alanları elyaf ve sünger ile doldurulmaktadır. Şık ve güzel modellerimiz rahat oturumlu. İsterseniz mağazalarımıza gelip ürünlerimizin rahatlığını ve şıklığını test edebilirsiniz.

Salon Takımları

Oturma gruplarımız genel olarak bir adet üçlü, bir adet ikili ve bir adet tekli olarak tamamlanmıştır. Bu takımın içerisine evinizin dekoruna bağlı olarak koltuk ekleyip çıkarabilirsiniz. Ürün ekleyip çıkarmak tabi ki de Koltuk takımı fiyatları üzerinde etkilidir. Üçlü koltuklarımızın kimisi yataklıdır, bu da yine fiyat farkını oluşturur. Her koltuk tek başına belli fiyat ile ücretlendirildiği için ürün ekleyip çıkarmak aradaki fiyat farkını oluşturur. 

Mekanizmalı koltuk takımlarımız motorlu başlıkları sayesinde 15,30,45,60,75 ve 90 dereceye kadar açılabilen, oturum alanları 25 santime kadar genişleyen koltuklarımız mevcuttur. Koltuk başlığı ise manüel bir şekilde hareket etmektedir. Siz kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız koltuklarımız sizin için o hale gelir. Bu da sizin rahat televizyon izlemenizi, kitap okumanızı, dinlenmenizi sağlar. Artık siz koltuğa göre şekil almak zorunda değilsiniz, koltuklarımız sizin konforunuz için şekil alabilmektedir. Ürünlerimiz şık ve eşsiz tasarıma sahiptir. Koltuk takımı fiyatları oturum kısmının genişlemesine, kumandalı veya düğmeli oluşuna, koltuk sayısına göre değişiklik gösterebilir. Koltuk ayakları metal ve ahşap olarak değişiklik göstermektedir.

Köşe Takımları

Köşe takımlarımız genel itibariyle sabit kumandalı sistem ile hareket etmektedir. Oturum alanları isteğe bağlı olarak genişleyebilir. Başlık kısmı 1 ile 7 farklı derece arasında değişebilme özelliğine sahiptir, Öne doğru hareket genel olarak tek derecelidir. Başlık hareketleri manüel bir şekilde yapılmaktadır. Konforunuz için tasarlanmıştır. Minderleri konforunuzu ön planda tutmak için silikon boncuk ile doldurulmuştur. Köşe takımları; sedir tarzı, baza tarzı, üçlü tekli, üçlü üçlü şeklinde piyasaya sunulmaktadır. Bu çeşitler kendi arasında sınıflandırıldığı için üretiminde belli kalite kriterleri kullanılmaktadır. Bu kalite kriterleri koltuk takımı fiyatları arasında fark oluşturmaktadır. 

Berjerler

Özel mekanizmalar ile üretilmiş olup sizin konforunuza göre yerden yüksekliği ayarlanabilmektedir. Oturum alanı yine sizin konforunuzu düşünerek geliştirilmiş olup belli uzunlukta genişleyebilir. Diğer ürünlerimizde kullandığımız gibi berjer ürünlerimizde de kablolu kumanda kullanılmıştır. 

Neden Kablolu Kumanda?

Günümüzdeki diğer köşe takımı, berjer ve oturma gruplarının aksine sizin konforunuzu ve rahatlığınızı düşünerek tasarım sağladık. Kablolu kumanda sayesinde rahat oturumu sağlamak için defalarca ayağa kalkıp arkanıza konforsuz yastıkları koymanıza gerek kalmayacak. Oturup rahat pozisyonu ayarladıktan sonra kumanda ile sabitleme yapabilirsiniz. Ayrıca boncuk silikon özel minderler sayesinde konfor sertliği ayarlanır. Böylece koltukta duruş bozukluğu yaşamadan ve tutukluk yaşamadan rahat bir şekilde oturabilirsiniz. 

Koltuk takımı fiyatları bunlar gibi birçok özelliğe bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kablolu kumandalı olan koltuklarımız kablolu kumandası olmayan koltuklarımıza göre daha pahalıdır. Köşe takımlarımız salon takımlarımıza göre daha ucuz ve uygun fiyatlıdır. Berjer modellerimiz koltuk takımları ile birlikte alımda daha uygun fiyata denk gelebilmektedir. Tüm mağazalarımızda aradığınız ürün çeşitliliğini bulmanız mümkündür. Ürün iskeletlerimiz her koltukta aynı kalite ve hemen hemen aynı ahşaplarla hazırlanmış olup evinizde en güzel köşede konfor sağlamak için tasarlanmıştır. Kumaşlarımız oldukça yumuşak dokuya sahiptir. 

Koltuk Kumaşları

Bütün koltuk ve berjer çeşitlerimizde Abrasion testi sonucu 22.000 özelliğe sahip Nano Teknolojik özelliğe sahip temizliği kolay kumaş tercih edilmiştir. Bu durum koltuk takımı fiyatları üzerinde etkilidir.