Kumandalı Koltuk Takımı
Kumandalı Koltuk Takımı

Evinizde huzurlu ve rahat hissetmeniz, günlük hayatınızdaki motivasyonunuzu da etkilemektedir. Evinizin gerçekten konforlu olduğuna inanıyorsanız, günü kotarmanız oldukça kolay olabilmektedir. Bu sebeple de nasıl bir evde yaşadığınız hayatınızın akışı için de oldukça önemli bir etmendir. Yatak odanızda, salonunuzda veya diğer odalarınızda kullandığınız mobilyalar, hele ki koltuk ve berjerler hayatınıza nasıl bir rahatlık katıyor hiç düşündünüz mü? Salonunuzda bir tabure üzerinde oturduğunuzu veya konforsuz bir kanepede oturarak muhabbet ettiğinizi, TV koltuğunuza uzanarak değil de diken üzerinde televizyon izlediğinizi düşündüğünüzde mobilyaların evimizdeki huzurda nasıl bir rol oynadığını daha kolay kavrayabiliyoruz.

Mobilyacılık Sektöründeki Gelişmeler

Modern çağ ve teknolojinin hız kesmeden gelişiyor oluşu elbette mobilya sektörüne de etki etmelidir. İnsanlar hayatın koşuşturması içerisinde rahatlayabileceği mobilyalara, koltuklara sahip olmak isteyeceklerdir. Çünkü belki de yoğunluk içerisinde tek rahatlığı sağlayan şeydir koltuklarımız, kanepelerimiz, berjerlerimiz ve diğer mobilyalarımız. Bu açıdan baktığımızda mekanizmalı koltuk kavramı bizim için yabancı değildir artık. Ofisinizdeki berjerin veya koltuğun mekanizmalı olması, kumanda yardımıyla belirli açılarda hareket edebilmesi ve sizi rahatlatması olağan bir durumdur, sizin için değilse dahi olmalıdır. Artık bu tarz teknolojik imkanların lüks sayılması mümkün olmayacaktır.

Bir de şu açıdan bakarsanız, varsayalım evinizin salonuna veya oturma odanıza bir koltuk takımı alma niyetindesiniz. Fakat eski koltuğunuzdan memnun olmamanızın sebeplerinden biri de konforsuz ve rahatsızlığıyken isabetli bir karar vermek istiyorsunuz. İşte bu noktada mekanizmalı koltuk takımı tercih ederek, kumandayla her tür ayarı yapılabilen bu koltuk takımlarının hayatınızı ne ölçüde kolaylaştıracağınızı düşünmelisiniz. Kumanda yardımıyla açıp kapatabildiğiniz, belirli açılarda eğimler verebildiğiniz koltuk takımları hem sizin hem misafirlerinizin huzuru ve rahatı için oldukça önemlidir.

Bir Adet Kumandayla Rahatınıza Rahatlık Katın!

Seyran Koltuk dünyanın dört bir yanına konforu taşıma vizyonuyla gelişimini sürdüren bir firmadır. Ülkemizde mekanizmalı koltuk denildiğinde herkesi fiyat paniği kaplamaktadır hatta bu dünya genelinde de böyledir. Fakat biz bir elinizde televizyon kumandanız diğer elinizde koltuğunuzun kumandasıyla konfor üstü konforu deneyimlemenizi oldukça uygun fiyatlarla size sunmaktayız. Koltuklarımızı kumandada bulunan 6 kademe ile açısal olarak yatırabilir ve kaldırabilirsiniz. Bu işlemler için fiziksel güç kullanarak, herhangi bir sağlık problemine sebep olmanızı istemiyoruz ve size kaliteli mekanizmamızla destek olmayı hedefliyoruz. Bundan yıllar önce hayal olan kumanda ile koltuk ayarını düzenlemek, bizimle gerçeğin ta kendisi haline gelmiş bulunmaktadır.

Her Odanıza Renk ve Rahatlık Katın!

Evinizin her odasında belirli zamanlarda vakit geçirmeniz gerekebilir. Çalışma odanızda ortopedik üretimli medikal bir berjer kullanmak istemez misiniz? Hele bir de bel fıtığı, boyun fıtığı gibi sağlık problemleriniz varsa bu size çok iyi gelecektir. Ayrıca televizyonunuzun karşısında yine mekanizmalı koltuk olsa ve bu koltuk TV koltuğu olarak tasarlanmış olsa, sizin için muhteşem bir rahatlama olmaz mıydı? Yatak odanızda yatmadan evvel bir kitap okumak isteyebilirsiniz, yine ortopedik tasarımlı bir kanepe sizi uykuya hazırlayabilir değil mi? Salonunuzda kullandığınız koltuk takımınızın üzerinde uykuya daldığınızda ağrılar içinde mi uyanmak istersiniz, yoksa rahatlıkla uykunuza devam edebilmek mi? Gerek L şeklinde köşe koltuklarımız, gerek çeşit çeşit kanepelerimiz ile tüm bu sorularınıza olumlu cevaplar vermenizi sağlamayı amaçlayarak çıktığımız yolda, profesyonel hizmetimizden ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz. Hem de mekanizmalı koltuk kavramını lüks olmaktan çıkartarak bunu sürdürmekteyiz.

İster Manuel, İster Kumandalı Sizi Hangisi Mutlu Edecekse!

Tüm ürünlerimizde mekanizmalı koltuk sistemini kullanabilmekteyiz. Belirli güçte bir motorun, bağlı olduğu mekanizmayı harekete geçirmesiyle açılıp kapanabilen koltuk takımlarımızı isterseniz kumanda yardımıyla isterseniz üzerindeki butonlarla manuel olarak yapabilirsiniz. Aynı zamanda mekanizmayı devre dışı bırakıp, kendiniz de klasik koltuklar gibi kullanabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda mekanizmalar ayarlanabilmektedir. Kumandalı koltuk takımlarımız ise en fazla tercih edilen ve ürettiğimiz modellerimiz olmaktadır. “Müşterilerimiz bizden ne istiyor?” sorusu bu yola çıktığımız 1984 yılından bugüne temel sorumuz olmuştur. Bu soruya müşterilerimizden cevap buluyor ve istekleri doğrultusunda modellerimizi düzenliyoruz.

Çeşit Çeşit, Renk Renk Konfor

Evinizin genel dekorasyonu, duvar renkleri, kullandığınız diğer ürünler yeni alacağınız kanepeyle de bir ahenk yaratmalıdır. Hele ki dekorasyonu ve uyumu önemseyen biri iseniz sizin için doğru adresin Seyran Koltuk olduğunu düşünmekteyiz. Her türlü dekorasyona uygun modellerimiz ve her modelimiz için sunduğumuz kumaş ve renk çeşitliliğimiz ile evinizin boş köşesini bütünün bir parçası olarak doldurmayı umuyoruz. İsterseniz siz karar verip modellerimiz arasından uygun olanı seçebilirsiniz, isterseniz biz size belirli seçenekler sunarak işinizi kolaylaştırabiliriz. Müşterinin talebi ne yöndeyse o doğrultuda hizmetimizi sunmaktayız. Mekanizmalı koltuk çeşitlerimiz, koltuk takımlarımız ve konforlu medikal berjerlerimizle her tarz ev için bir alternatif sunmaktayız.

Seyran Koltuk ile Teknolojiyle İç İçe Kal

Başladığımız günkü ufak atölyemizden şimdiye gelene kadar oldukça tecrübe ve müşteri kazandık. Önemsediğimiz birçok şey oldu ve müşteriyi nasıl memnun edeceğimiz üzerine çalışmalar yaptık. Ar&Ge’ye verdiğimiz önem ve yatırımlar ile de geleceği şekillendirmeyi, mobilyacılığın geleceğini öngörmeyi hedefledik. İşte bu süreçte mekanizmalı koltuk, medikal koltuk, medikal berjer ve ürettiğimiz her mobilyada insanların iskelet sistemini ve konforunu ön planda tutarak üretimimizi sürdürdük, sürdürüyoruz. Yıllardır içerisinde olduğumuz mobilyacılık sektöründe Bursa’yı dünyaya duyurmak istedik ve ürünlerimizin kalitesinin tescillenmesini hedefledik. Günden güne teknolojiyi üretimimize daha fazla katarak gelişimimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Mucize kavramını size sunmak için üretimimize hız kesmeden devam ediyor olacağız.

Ürünlerimize Verdiğimiz İsimler ve Yakalanan Ahenk

Seyran Koltuk mağazasına girdiğinizde veyahut internet sitemizden bütün koltuk modellerimizi incelediğinizde çeşitliliğimizin yanında ilginizi çekecek bir diğer detaysa modellerimize verdiğimiz isimler olacaktır sanıyoruz. Tüm modellerimizin isimleri için o modelin tasarımında kullandığımız ana temayı temel aldık. Bu sebeple ürünlerimiz isimlerine bakılıp incelendiğinde, verilen ismi hangi noktalarda barındırdığını da görmüş olacaktır. Örneğin; Galaksi Salon Takımı modelimizde ana temamız galaksi idi ve galaksinin herhangi bir köşesinde böyle bir mobilyayla karşılaşma ihtimaliniz olabileceği varsayımıyla tasarımımızı yaptık. Mekanizmalı koltuk türlerine verdiğimiz eski tarz isimlerde de ana temadan uzaklaşmadan bir tasarım yapıldı. Renk seçimi ise tamamıyla müşteriye bırakıldı.

Pati Dostlarımızı da Önemsiyoruz

Seyran Koltuk ailesi olarak başlangıçtan bugüne tüm canlılara karşı bilinçli olarak üretim sürecimizi sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin en önemsediği şeylerden biri de evcil hayvanlarının mobilyaları üzerinde kalan tüylerinin kolay temizlenebilmesi olmaktaydı. Biz de bunu dikkate alarak nano teknolojik temizlenebilir koltuk kumaşlarımız ile tüy tutmama özelliği olan ürünlerimizi hizmete sunduk. Koltuk kaplamalarında kullandığımız malzemeler insan ve hayvan sağlığına hiçbir zarar vermemekle birlikte, evimizdeki dostlarımızın tüylerini de tutmamaktadır. Evinizdeki her canlı için konforu sağlamak bizim için de mutluluk kaynağı olmaktadır. Tüm canlıları önemsiyor ve zarar görmemeleri adına elimizden geleni yapıyoruz. Mekanizmalı koltuk çeşitlerimizin pati dostlarımıza herhangi bir zarar vermemesi için özel olarak tasarlandığını da belirtmeliyiz.

Koltuğunuzun Üzerindeyken Bulutların Üzerinde Hissedin İstiyoruz

Firmamız mekanizmalı koltuk çeşitleriyle kullanıcıların uçuyormuşçasına keyifli hissetmesini istemektedir. Bu sebeple Ar&Ge yatırımlarımızı güçlü tutuyoruz ve ürünlerimizin içerisinde kullandığımız sünger ve elyaf kalitesini çok önemsiyoruz. Aynı zamanda hangi sünger türünün koltuğun hangi kısmında kullanılması gerektiği hakkında da bilimsel verileri dikkate alarak imalatımızı sürdürüyoruz. Her türlü beklentinize uygun, pamuk hissi veren ürünlerimizle evinizdeki yıldızınız olup parlamak istiyoruz. Mağazamıza bekliyoruz.