Mekanizmalı Berjer
Mekanizmalı Berjer

Evimize bakış açımız sosyal hayattaki rolümüze göre sürekli değişmektedir. Eğer iş kadınıysak ev bizim için rahatlık ve dinlenme alanlarının en önemlisidir. Ev kadını isek evimiz dinlenme alanımız olmasının yanı sıra sosyalleşme alanımız da. Arkadaşlarımızı ağırladığımız hoş sohbetler ettiğimiz özel alanlarımız.

Bu özel alanların olmazsa olmazı özenli ve zevkimize uygun dekorasyonlar. Hepimiz evimizin hem göze hoş görünmesini hem de rahat olmasını istiyoruz. Şüphesiz size hem şıklığı hem de rahatlığı getirmenin tek yolu yeni nesil mekanizmalı berjerler. 

Rahatlık ve Şıklıkta Yeni Çağ

Evimizi dekore ederken mobilya takımlarımız tercihlerimiz arasında olmazsa olmazlarımız. Bu takımları zigon sehpalarla, aynalı konsollarla ve tv üniteleri ile kombinleyerek evimize tasarımı hoş bir görüntü kazandırıyoruz. Bu hoş tasarımı istemekle birlikte her zaman göze hitabı aramıyoruz ne yazık ki. Evimizde bu şıklığı görmezden geldiğimiz sadece rahat bir köşe aradığımız zamanlar da oluşabiliyor.

İşte o zaman imdadınıza yetilen tek marka Mayıs Salon Takımları. Firma size koltuk takımının şıklığıyla birlikte berjer rahatlığını da sunuyor. Her firmada berjerler mevcut dediğinizi duyar gibiyim. Fakat Mayıs Salon Takımlarındaki berjerler klasiklerden biraz farklı. Bunlar yeni nesil mekanizmalı berjerler. Bu takımda ürün temelde ikili koltuk takımı. Fakat kablolu kumandası olan bir mekanizmaya sahip. Bu kablolu kumandayı kullandığınızda koltuklar ortadan ikiye ayrılarak sağa ve sola kayıyorlar. Ortalarından bir adet sehpa çıkıyor. Ürün bu şekilde iki adet sehpası olan berjer şekline bürünüyor. Sehpa  87-30 cm  boylarında ve  mdf den üretilmektedir. Siyah, beyaz ve ceviz olmak üzere 3 adet renk seçeneğine sahiptir. Manuel sırt dayama mekanizması sayesinde geniş oturuma olanak sağlamakta olup, sünger ve 350 gr elyaf yapımı ile de genişliğinin yanı sıra sırt rahatlığını da size sunmaktadır. Berjer takımında iki adet seyyar başlık da mevcut. Bu başlıklar da ayarlanabilir olup, konum ve pozisyon değiştirerek size gerekli rahatlığı sağlamak amacı taşımaktadır. Ürün sizin hem oturma hem de temizlik rahatlığınızı düşünerek temizlenebilir nano teknoloji ile üretilmiştir ve birden fazla renk seçeneği de mevcuttur. 

Jerry, Monica, Nerm ürünün renk kategorilerinden bazılarıdır

Eğer siz de evde hem şıklık hem de rahatlık önemli diyenlerdenseniz Mekanizmalı Berjerleri sizin için üretilmiş bulunmaz ürünler.