Mekanizmalı Mobilya Takımı
Mekanizmalı Mobilya Takımı

Ev almak veya bir ev kiralamak yeteri kadar zorken bir de üzerine evin dekorasyonu ve en önemli ihtiyaçlarını düşünmek zorunda kalabiliyoruz. Mobilya takımı evin temel ihtiyaçlarındandır, çünkü insanlar yorgunluklarını atarak film, dizi izleyecek veya muhabbet edecek bir odaya ihtiyaç duyarlar. Mobilya piyasası da oldukça çeşitliliğe sahiptir. Birçok firma, birçok kalitede ürün bulunmaktadır. Fakat fiyat performans olarak çoğu zaman beklediğimizi bulamayabiliyoruz. Özellikle aldığımız koltukların çöküyor olması büyük bir sorundur. Mekanizmalı koltuk almak da çoğu markanın en pahalı ürünlerinden oluyor ve konforumuzdan vazgeçmek durumunda kalabiliyoruz. Fakat bizimle birlikte bu dert, dert olmaktan çıkacak.

Oturma Odası ve Salon Mobilya Takımı

Evimizin her köşesi, her bir odası çok önemlidir elbette fakat oturma odamız veya salonumuz misafirlerimiz için de önemlidir. Salonunuzda kullanacağınız mobilya takımlarının kaliteli olması sizi uzun süre ek masraf yapmaktan koruyacağı için bir kez elinizden çıkacak para aslında çok da önemli değildir. Fakat biz yine sizin için oldukça ekonomik ve bütçe yanlısı ürünlerin üretimini yapmaktayız. Kaliteden en ufak bir ödün vermeden, sağlam ve güvenli üretimimizle müşterilerimizi mutlu etmeyi amaçlamaktayız. Salon mobilya takımları için birçok çeşidimiz vardır fakat mekanizmalı koltuk üretimindeki başarımızla sizi çağın da ötesine taşıyabileceğimizi düşünmekteyiz.

Salon takımlarımızda kullandığımız mekanizmalı koltuk ile alanınızı genişletebilir veya daraltabilirsiniz. Konforunuz için her türlü şeyi kumandanız yardımıyla kendiniz ayarlayabilirsiniz. Elbette bununla da sınırlı değil. Tüm mekanizmalı ürünlerimiz belirli açılarda yatırılıp kaldırılabilmektedir. Aynı zamanda ürünlerimizin içerisine yerleştirdiğimiz müzik konsollarının da yardımıyla sizleri geleceğe taşıyoruz. Bu konforlu ürünler için ise bütçenize uygun olan modelimizi birlikte belirleyebilmekteyiz.

Salon takımlarımızda mekanizmanın yanında renk seçeneğimizle de içinize en fazla sinecek ürüne erişebilmenizi amaçlamaktayız. 30 farklı renge varan skalamız günden güne gelişmektedir. Her türlü başarılı rengi döşeme olarak kullanmaktayız. Konforun tadını çıkarırken sevdiğiniz renkle içinizi de ısıtabileceksiniz. Koltuklarımızın iskeletinde kayından, göknardan ve kontradan yararlanıyoruz. Yani sağlamlık konusunda en ufak bir şüphe bırakmıyoruz. Ayrıca kullandığımız sünger ve elyafların kalitesiyle konforunuza konfor katacağımıza emin olabilirsiniz. 

Mekanizmalı koltuk modellerimizin yanında daha ekonomik düz takımlarımız da bulunmakta ve yine renk seçeneğimiz, sunduğumuz konfor değişmiyor. Koltuk kumaşlarımız kolaylıkla silinip temizlenebilir nano teknoloji ekipmanlardan oluşmaktadır. Hijyen bizim size sunduğumuz konforun yalnızca bir detayıdır. Tüm modellerimizi internet adresimizden inceleyebileceğiniz gibi mağazamızda sizi ağırlamaktan da büyük onur duyarız. Test ederek seçim yapma fırsatını sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz.

30 farklı model ve 30 farklı renkle mobilya takımlarımızı detaylarıyla üretiyor, evinize taşıyor ve kurulumunu yapıyoruz. Takımlarımız için garanti sürelerimizi de satın alma esnasında halledebilirsiniz. Sizin için uygun bir ödeme çizelgesi de oluşturulacaktır. Mekanizmalı koltuk üretiminde Bursa’yla kalmayıp ülkenin dört bir yanına adımızı taşımaktayız ve buna devam edeceğiz.

Salon takımı modellerimizi şu şekilde sıralayabiliriz; Mayıs Mekanizmalı, Dubai, Gizem Mekanizmalı, Piriştine Mekanizmalı, Everest, Başak, Malta, Malta (Ahşap Ayaklı), Horasan, Galaksi, İznik, Hazar, Hünkar, Kırlangıç, Berra, Eftelya, Cevizli, Boğaziçi, Piramit, Dolunay, Damla, Erdek, Burç, Asya, Manas, Karadeniz, Kafkas, Orhun, Göktürk ve Moonlight Salon Takımı. Takımlarımıza göz gezdirmek için internet sitemizi kullanabilirsiniz, mağazalarımızla da hizmetinizdeyiz.

Her Odanıza Uygun Köşe Koltukları

Seyran Mobilya mobilya takımları yanında evinizin her köşesine uygun köşe koltukları üretiminde de profesyonel olarak çalışmaktadır. Köşe koltuklarınız da yine mekanizmalı koltuk şeklinde imal edilebilmektedir. Bildiğimiz gibi köşe koltukları L şeklinde tasarlanmaktadır. Gerektiği takdirde bu L koltuğu birbirinden ayırmanız da mümkün, istekleriniz doğrultusunda modellerimizde belirli değişiklikler yapabilmekteyiz. Fakat şunu belirtmeliyiz ki tüm modellerimiz müşteri odaklı imal edilmektedir, her detay düşünülmektedir. Köşe koltuklarımızda da yine renk seçeneğimiz oldukça fazladır. Köşe koltuklarımızı salon takımlarımız içerisinde de kullanmaktayız. Mekanizmalı koltuk üretiminde uzun süredir çalışıyoruz. Kaliteli materyaller ve motorla mekanizmanın çalışmasını sağlamaktayız.

Köşe koltuklarında kullandığımız kumaşlar ve deriler de yine aynı şekilde kolay temizlenebilir nano teknolojik materyallerden yapılmaktadır. Konforunuzu her ürünümüzde ön planda tutmayı hedefliyoruz. Köşe koltuğunuzda uzanabilir, film izleyebilir veya keyifli bir muhabbet için misafir ağırlayabilirsiniz. Köşe koltuklarımız için model isimlerimiz de şu şekildedir; Gizem Köşe, Gizem Dinlenmeli Köşe, Gizem Şezlonglu Köşe, Horasan Köşe, Horasan Şezlonglu, Horasan Dinlenmeli, Everest, Uludağ, Melis, Azra, Mayıs, Mayıs Dinlenmeli, Eftelya Dik, Eftelya Oval, Eftelya Şezlonglu, Hazar, 5 Mart, Side, Piramit, Babül, Sedir, Life, Burc, Nisa, Manas, Slayt, Satürn ve Hünkar Köşe Koltuğu.

Berjerlerimiz

Seyhan Mobilya olarak berjer çeşitliliğimiz de sizi memnun edecektir. Her türlü ihtiyacınıza uygun berjerlerimizle yine size muhteşem konforu sunmaktayız. Berjerlerimiz de şu isimlerde modellenmişlerdir ve renkleri isteğinize göre belirlenecektir; Bulut, Saros, Üsküp, Berlin, Defne, Defne (Metal Ayaklı), Söğüt, Galaksi, Çiçek, Horasan, Almina Dönerli, Almina, Ahenk ve Kırlangıç berjerlerimizin isimleridir. Hepsi farklı bir tasarıma ve modele sahiptir. Yine ister sitemiz üzerinden isterseniz de mağazalarımızda inceleme fırsatınız bulunmaktadır. Berjerlerimiz de mobilya takımlarımız içerisinde kullanılmaktadır ve isteğe bağlı olarak takımlara eklenebilmektedir. Sizin konforunuz, bizim mutluluğumuz ve geleceğimiz diyebiliriz. Müşterilerimize bu ölçüde önem vermekteyiz ve geribildirimleri şeffaf bir şekilde değerlendirmekteyiz.

Televizyon İzleme Koltukları (TV Koltukları)

TV koltukları berjerlerden farklı olarak daha konforlu ve detaylı imal edilmektedir. TV karşısında uyuma isteğiniz dahi hesaba katılarak üretilen modellerimiz bulunmaktadır. Renk konusunda yine sınır tanımamaktayız. Seçiminizi yaptığınız renk ile TV koltuğunuz hazır hale gelecektir. Mekanizmalı koltuk teknolojimizi bu ürünlerimizde de hizmetinize sunmaktayız. Ayrıca ergonomik süngerlerimiz ile masaj tadında bir konforu ayağınıza getiriyoruz. Kaplanmasını istediğiniz kumaş veya derinin seçiminde de eski müşterilerimizin geribildirimlerini esas alarak sizlere destek sunmaktayız. TV koltuklarımız da mobilya takımlarımıza dahil edilebilmektedir. TV koltuk modellerimiz de şu şekilde isimlendirilmiştir; Girit, Bambu, Rodeo, Piriştina, Life, Safran ve Hilal TV Koltuğu.

Üçlü ve İkili Kanepelerimiz

Üçlü ve ikili kanepelerimiz de salon mobilya takımlarımız içerisinde kullanılabildiği gibi ayrı olarak da satışa sunulmaktadır. Bunlar da yine mekanizmalı koltuk şeklinde üretilebilmekte ve konforunuzu sağlamaktadırlar. Kanepe modellerimizin isimleri de şu şekildedir; Malazgirt 3lü, Life, Göcek ve Kafkas Kanepe. Yalnızca Malazgirt 3lü modelimiz üçlü kanepe şeklindedir, diğerleri ikili olarak imal edilmektedir. Renk çeşitliliği de yine sizin isteğinize göre şekillenecektir.

Dilediğiniz Mobilya Takımını Birlikte Tasarlayalım

Müşterilerimizin fikirlerine ve isteklerine önem veren ve müşterilerimizin bizlere değer kattığına inanan bir firmayız. Modüler mobilya üretimi de yapabilmekteyiz. Evinizin ölçüleri ve renkler dikkate alınarak istediğiniz mobilya takımını tasarlamanız mümkün. Salonunuzda veya herhangi bir odanızda kullanmak istediğiniz mobilya takımını sizin için sunduklarımız içerisinden seçmek zorunda değilsiniz. Modellerin ürünlerinden sizin için karma bir takım oluşturmamız da mümkün elbette. Bu sebeple isteklerinizi bizimle paylaştığınızda alacağınız sonuçlar sizi daha çok memnun edecektir diye düşünmekteyiz. Mekanizmalı koltuk teknolojisini her türlü oturma grubumuzda kullanabilmekteyiz, yine dileğinizi bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır.

Tüm modellerimiz, kaliteli materyallerimiz ve profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Mağazalarımızda tüm ürünlerimize erişiminizi sağlamaya özen gösteriyoruz. Kumaş çeşitliliğimiz ise günden güne artıyor. İhtiyacınıza uygun mobilyaları ve takımları en iyi şekilde imal etmeye çabalıyoruz. İnternet sitemizden incelediğiniz ürünleri ve modelleri bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Konforunuzdan ödün vermeyin.